Piotr Dobrowolski

warsztaty w ramach projektu 7 20230306 1172779375

W lutym w naszej szkole odbyły się trzy bardzo ważne warsztaty będące częścią projektu "Edukacja to relacje", podczas których połowa nauczycieli naszego grona pedagogicznego zapoznawała się z rekomendacjami dotyczącymi zmian w poszczególnych obszarach, czyli: komunikacji, kompetencji oraz przestrzeni. Pod okiem trenera wybieraliśmy metody oraz narzędzia, które pozwolą nam skutecznie wprowadzać te rozwiązania, które są najbardziej potrzebne naszej placówce. W obszarze przestrzeni nauczyciele pracowali nad "wizytówką" naszej szkoły, czyli wejściami: dolnym i górnym. Wraz z panią Aliną Januszczyk staraliśmy się stworzyć przestrzeń, która będzie zachęcała oraz budziła pozytywne emocje. Zadanie zostało wykonane dobrze, o czym świadczą pozytywne recenzje rodziców oraz uczniów.

Zapraszamy do galerii

Jolanta Sobkowicz

Kategoria: