Piotr Dobrowolski

WF

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że niestety musieliśmy zrezygnować z części zajęć pozalekcyjnych dla klas 1 – 8 z powodu obostrzeń dotyczących prowadzenia zajęć w okresie pandemii. Jednocześnie informujemy, że może to ulec zmianie, o czym będziemy powiadamiać na bieżąco poprzez aktualizację grafiku zajęć na stronie szkoły w zakładce SPORT -> ZAJĘCIA DODATKOWE.

W odpowiedzi na Państwa pytania o terminy zajęć, czy utworzenie nowych, informujemy, że obecnie NIE MA MOŻLIWOŚCI zmiany danych zajęć na inny dzień, czy godzinę. Wszystko jest podyktowane wytycznymi, które nas obowiązują.

Zajęcia mogą odbywać się w takiej formie, jak na przedstawionym grafiku ->klik

Uczniowie klas 4-6 uczęszczające na zajęcia z koszykówki i piłki ręcznej zobowiązani są do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym badań lekarskich -> klik

Zajęcia dla klas młodszych z piłki ręcznej są realizowane w ramach naboru na następne lata do klasy profilowanej i są prowadzone głównie w charakterze ogólnorozwojowym – gry i zabawy
z elementami piłki ręcznej.

Dzieci, które będą przed zajęciami w świetlicy, zostaną odebrane z niej i tam zaprowadzone po zakończonych zajęciach (ważne, aby nauczyciel świetlicy, a przede wszystkim dziecko wiedziało, że będzie brać w nich udział). Jeżeli dziecko nie chodzi do świetlicy to proszę, aby na ten czas było zgłoszone do świetlicy!

               Dziecko powinno posiadać STRÓJ SPORTOWY NA SOBIE (ewentualnie koszulkę na zmianę!), obuwie sportowe oraz wodę. Nie ma możliwości korzystania z szatni przy sali gimnastycznej.

Prowadzimy jeszcze nabór na zajęcia klas III, zostało też dosłownie kilka miejsc na zajęcia dla klas II z piłki ręcznej. Ilość miejsc ograniczona. W zajęciach mogą brać udział dziewczynki i chłopcy.

Zgodę należy przynieść na pierwsze zajęcia, w których dziecko będzie uczęszczać!!! Bez niej nie będzie mogło wziąć w nich udziału -> klik

Zajęcia z LA będą odbywały się na dworze.Dzieci przychodzą na zajęcia w odpowiednim stroju(dresy,bluzy)

W razie pytań prosimy o kierowanie ich do wybranego nauczyciela prowadzącego dane zajęcia.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego