Radosław Suski

festiwal przedszkoli i szko promujcych zdrowie 2019 2 20191028 1741270197

Z radością informujemy, że w czasie kolejnego już Festiwalu Przedszkoli i Szkół Promujących Zdrowie, który odbył się 22 października 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 51 w Lublinie nasza Szkoła otrzymała Nagrodę w konkursie „ Lubelskie granty promujące zdrowie w przedszkolach, szkołach i placówkach prowadzonych przez Gminę Lublin”.

W uroczystości reprezentowali nas i odbierali grant z rąk Wiceprezydenta Miasta Lublin p. dr Mariusza Banacha przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Zuzanna Szałacha, Magdalena Prandota, Szymon Świderski, autorka zwycięskiego projektu p. Dorota Dąbrowska oraz dyrektor szkoły p. Mirosław Wójcik. Gratulujemy sukcesu autorce projektu p. Dorocie Dąbrowskiej, która jest jednocześnie koordynatorem wszelkich działań związanych z uczestnictwem naszej Szkoły w sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Uzyskany Grant to kwota 5000 zł z przeznaczeniem na realizację projektu dotyczącego edukacji zdrowotnej w obszarach zdrowia fizycznego, psychicznego lub społecznego, zgodnie z Koncepcją Szkoły Promującej Zdrowie.

W przypadku naszej Szkoły podejmiemy działania zmierzające do ograniczenia poziomu hałasu w czasie przerw. Mamy nadzieję, że uczniowie wszystkich klas pomogą nam w realizacji projektu, który z pewnością pozwoli nam zdrowiej i przyjemniej spędzać czas przerw śródlekcyjnych.

Zapraszamy do galerii

Kategoria: