Piotr Dobrowolski

wolontariat

Dzisiaj mówimy Wam DZIĘKUJEMY!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza obchodzonego 5 grudnia chcemy z serca podziękować wszystkim za serce, czyli okazaną dobroć, zaangażowanie i udział w akcjach charytatywnych organizowanych w naszej szkole. Tym dużym i tym małym, dorosłym i dzieciom,  naszym wspaniałym rodzicom, opiekunom, nauczycielom i pracownikom mówimy DZIĘKUJEMY! Dobrze, że jesteście! Cieszymy się, że możemy podejmować  z Wami różne inicjatywy, bo zawsze możemy na Was liczyć! Jesteście wrażliwi na potrzebujących, macie otwarte serce i chętnie dzielicie się z innymi.

Już w piątek zostaniecie przywitani w progach naszej szkoły „Wdzięcznym Sercem” wypełnionym słowami podziękowań i radości z tego, że wspólnie tworzymy przestrzeń dobra! Chcemy również, byście odczuli, że „dobro wraca”. Zostanie również zainstalowana ścianka z prezentacją prac zgłoszonych do Szkolnego Konkursu Plastycznego "Wolontariat wypływa prosto z sera -wolontariusz pomaga osobom potrzebującym" i plakatami na temat naszego Szkolnego Koła Wolontariatu  i PCK oraz Szkolnego Koła Caritas.

Mamy również dla wszystkich zaproszenia na niecodzienne wydarzenia, które odbędą się w dniu 5 grudnia. Zaproszenie na transmisję koncertu zorganizowanego przez Caritas Polska
w godz.16.00 -17.30 dla wszystkich wolontariuszy na Facebooku oraz na Galę Wolontariatu 2021, która odbędzie się o godz. 17.00 w Filharmonii Im. Henryka Wieniawskiego  w Lublinie z gościnnym udziałem Magdy Welc i Mariusza Ostańskiego – tu za okazaniem wejściówki- osoby zainteresowane proszone są o kontakt ze szkołą.

To nasze wspólne święto! Cieszmy się sobą i tym czasem! Życzymy radosnego, miłego świętowania!

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu:
pani wicedyrektor Teresa Hamryszczak,
pani Dorota Dąbrowska, pani Dorota Nurzyńska,
pani Renata Kowalska, s. Anna Łyko, s. Franciszka Różycka

Kategoria: