Piotr Dobrowolski

IMG 20220131 WA0016

Piotr Piasecki jest uczniem klasy 3c. Jego największą pasją jest sport, a w szczególności piłka nożna. Od czterech lat Piotrek należy do klubu sportowego BKS Lublin. W swojej drużynie gra na pozycji bramkarza. To bardzo odpowiedzialna funkcja, która wymaga dużo skupienia, koncentracji, współpracy z pozostałymi zawodnikami, a przede wszystkim wielu godzin treningów, żeby utrzymać jak najlepszą formę. 
Piotrek wraz z drużyną i trenerami uczestniczy na bieżąco w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych, sparingach oraz meczach ligowych. Drużyna ma na koncie wiele zdobytych medali i pucharów. 
Ostatnim największym sukcesem Piotrka było otrzymanie nagrody Najlepszego Bramkarza na turnieju Beksa Cup 2021, który odbył się 11.12.2021r. w Lublinie Academos. Wydarzenie to miało zasięg wojewódzki. 
Pasja gry w piłkę nożną wpływa bardzo pozytywnie na Piotrka, ponieważ rozwija jego kreatywność, obowiązkowość oraz utrzymuje dobrą kondycję fizyczną. Piotrek liczy na to, że w najbliższych latach dołączy do reprezentacji naszej szkoły i wykorzysta swoje umiejętności, aby pomóc szkolnej drużynie piłki nożnej osiągać sukcesy.
Kategoria: