Marcin Stec

MALARSTWO, FOTOGRAFIA, GRAFIKA, GRY KOMPUTEROWE
Moje zainteresowania zbytnio się nie wyróżniają, ale nie oznacza to, że nie są ciekawe. W tym zestawieniu pokażę, co robię w wolnym czasie i jak to wpływa na moje życie.
W rodzinie jestem kojarzona ze sztuką. Wszystko zaczęło się od tego, że pewnego dnia moja mama przyniosła z pracy kilka dużych kartonów. Gdy stawiała je w przedpokoju, powiedziała do mnie: „Julka, będziesz malować nam obrazy!”. Co mogłam wtedy poradzić? Jeśli mama prosi, to Julka robi! I tak to się wszystko zaczęło. Dziś w naszym domu cały przedpokój jest galerią moich prac. Możecie to zobaczyć na poniższych zdjęciach.
A propos zdjęć – fotografia to moja druga pasja. Zdjęcia robię telefonem i nie potrzebuję profesjonalnego aparatu. Najczęściej fotografuję mojego kota lub naturę. Zadziwiające jest to, jak dużo jest piękna w otaczającym nas świecie. Trzeba tylko to dostrzec.
Piękno nie tylko dostrzegam, ale również je tworzę. Tablet graficzny, zacinający się laptop i niewygodne krzesło stanowią mój warsztat pracy, w którym powstają moje grafiki. Tworzę różnego typy prace – najczęściej dla siebie, ale również na potrzeby klasy i szkoły. Ostatnio stworzyłam 3 projekty kartek na Boże Narodzenie, które wiszą w holu naszej szkoły.
Jeśli chodzi o kolejną moją pasję, to gram w „Sky: Children of The Light”. Wcielamy się w niej w małą ćmę, która z naszą pomocą staje się coraz lepsza. Lecz nie tylko my jej pomagamy, ale też gracze z całego świata. Poznałam tam ludzi z Azji, USA i Korei. Niestety, nie spotkałam tam żadnego Polaka. W tej grze są poziomy, które przechodzi się grupami, ponieważ w pojedynkę nie da rady. Są to na przykład drzwi, które muszą odblokować dwie osoby, dotykając ich w tym samym czasie. Albo trudne poziomy, w czasie których trzeba poprosić o pomoc doświadczonego gracza. Ta aktywność jest bardzo czasochłonna, ponieważ spędzam przy niej przymusowe dwie godziny dziennie. Ale to się opłaca, ponieważ zdobyłam dzięki niej mnóstwo przyjaciół i poprawiłam swoją znajomość języka angielskiego, porozumiewając się nim z innymi uczestnikami gry. Warto też wspomnieć, że „Sky” ma jedną z piękniejszych grafik, jakie widziałam.
Moje pasje uwieczniłam na poniższych zdjęciach.

Miłego oglądania! >>> Galeria

Kategoria: