Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Tag img Sport
Tag img 07.12.2023, 11:57

Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Badmintonie.

zawodnicy z medalami i dyplomem

10 oraz 14 listopada na obiektach sportowych Centrum Kultury Fizycznej UMCS odbyły się zawody sportowe w badmintonie dziewcząt i chłopców w ramach Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Lublin w kategorii Dzieci i Młodzieży szkolnej. W tych zawodach wzięła udział także nasza szkoła.

W Igrzyskach Dzieci naszą szkołę reprezentowali:

· Szymaniak Zuzanna III miejsce

· Turowska Marta III miejsce

· Mojsym Milena III miejsce

· Kijewski Michał IV miejsce

· Zarębski Franciszek IV miejsce

· Michta Szymon IV miejsce

natomiast w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej:

· Zarębska Hanna III miejsce

· Kęcka Amelia III miejsce

· Prażmo Oliwier

· Kawęcki Krystian

· Dudziak Tymon

Uczniowie klas młodszych po raz pierwszy uczestniczyli w zawodach tej rangi, a mimo to zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Doświadczenie, jakie zdobyli rywalizując z zawodnikami z innych szkół, z pewnością w przyszłości zaprocentuje. Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie, sportową walkę i czekamy na kolejne sukcesy.