Zapraszamy do udziału w konkursie "Selfie z Sienkiewiczem" w SP 38, Lublin! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Tag img Konkursy
Tag img 19.04.2024, 13:40

Zapraszamy do udziału w konkursie "Selfie z Sienkiewiczem" w SP 38, Lublin!

konkurs

Jeśli uwielbiasz czytać i chcesz podzielić się swoją pasją, to ta propozycja jest dla Ciebie! Szkoła Podstawowa nr 38 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do wzięcia udziału w konkursie "Selfie z Sienkiewiczem".

Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa oraz dziedzictwa literackiego Henryka Sienkiewicza. To doskonała okazja, by wykorzystać swoją kreatywność i umiejętności fotograficzne, tworząc oryginalne i pełne pasji zdjęcia z książkami Sienkiewicza.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 maja 2024 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 13 maja 2024 roku na stronie szkoły.

Zachęcamy do udziału i twórczego podejścia do konkursu! Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są poniżej.

formularz