Najsilniejsza czwórka w Lublinie! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Tag img Konkursy
Tag img 17.04.2024, 08:35

Najsilniejsza czwórka w Lublinie!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczniowie naszej szkoły stanęli drużynowo na najwyższym stopniu podium.

Uczniowie z nauczycielem

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że uczniowie naszej szkoły w składzie: 8a - Laura Łuszczuk, 8b - Izabela Krusińska, Oleksandra Rozum, 8c - Igor Szczuka stanęli drużynowo na najwyższym stopniu podium w  VIII Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „4!-Czwórka Silnia” o Puchar Dyrektora IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie. Indywidualnie zaś Izabela Krusińska zajęła II miejsce, a IV miejsce  ex aequo - Laura Łuszczuk i Igor Szczuka.
Izabelę, Oleksandrę i Igora przygotowywała Pani Małgorzata Stolarczyk, Laurę Pani Agata Mazurek. Uczniom gratulujemy umiejętności a nauczycielom tak zdolnych uczniów.