Rozbiliśmy bank - Wyniki Orła Matematycznego - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Tag img 11.03.2024, 13:29

Rozbiliśmy bank - Wyniki Orła Matematycznego

Otrzymaliśmy dzisiaj wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Matematyczny" stworzonego wyłącznie dla szkół podstawowych. Konkursy te nie tylko urozmaicają program zajęć, ale też stanowią cenne rozszerzenie programu nauczania i jednocześnie popularyzują naukę przez zabawę. W naszej szkole w tym konkursie wzięło udział 106 uczniów od klas pierwszych do ósmych. Mamy ogromną przyjemność zakomunikować, że prawie połowa z nich - 52 - została laureatami zajmując czołowe lokaty na poziomie krajowym. Laureaci konkursu otrzymają prestiżowy tytuł „Orzeł Matematyczny” wraz z dyplomem i cenną nagrodą. Wszystkim laureatom oraz uczestnikom oraz ich nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w matematycznych potyczkach.

J.S.