Spartakiada Przedszkolaka - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Tag img Sport
Tag img 24.03.2024, 20:55

Spartakiada Przedszkolaka

W dniu 20 marca z okazji zbliżającego się 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 38 w Lublinie została zorganizowana „Spartakiada Przedszkolaka 2024”, w której wzięło ponad 70 uczestników z pobliskich przedszkoli.

Przedszkoliada

Przedszkolaki z wielką radością brały udział we wszystkich konkurencjach sportowych, pokazując swoje ogromne zaangażowanie.

Konkurencje w jakich uczestniczyli zawodnicy to m.in:

• sztafeta drużynowa
  • bieg w parach
  • biegowy tor przeszkód
  • rzut do celu
  • przekładanie szarf

Wspaniałe umiejętności sportowe pokazały dzieci z przedszkola nr 69 i przedszkola nr 46. W nagrodę mali sportowcy otrzymali puchary dyplomy oraz inne upominki oraz bezcenny uśmiech na twarzy.
Nie zabrakło też emocji i wzruszeń oraz łez szczęścia podczas wręczenia nagród.
Słowa podziękowania należą się wszystkim małym uczestnikom ale także paniom, które przygotowały grupy do sportowych zmagań oraz nauczycielom wychowania fizycznego za inicjatywę i przeprowadzanie spartakiady oraz wolontariuszom za bezcenną pomoc.
Mali sportowcy do przedszkola wrócili z pucharami, dyplomem i otrzymanymi upominkami a co najważniejsze to z uśmiechami na twarzach.
Cieszymy się, że ucząc dzieci zdrowej rywalizacji, promujemy także zdrowy styl spędzania wolnego czasu oraz dostarczamy im radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.

Zapraszamy za rok !!!

Nauczyciele wychowania fizycznego i cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 38 w Lublinie im. Henryka Sienkiewicza

Osoby odpowiedzialne: Dariusz Harasymiuk, Anna Kazubek, Ewa Ryczek, Andrzej Wilczyński.