Uroczyste otwarcie wernisażu JESIEŃ - ZIMA - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Tag img 15.03.2024, 09:50

Uroczyste otwarcie wernisażu JESIEŃ - ZIMA

Dnia 26.01.2024 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej Filia nr 24 przy ulicy Juranda 7 w Lublinie nastąpiło otwarcie wernisażu JESIEŃ - ZIMA. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonały pani Maria Kozioł - kierownik biblioteki oraz pani Teresa Hamryszczak - dyrektor naszej szkoły. W uroczystości wzięli udział uczniowie z klas pierwszych wraz z paniami: Aleksandrą Bigos, Dorotą Dąbrowską, Elżbietą Fiok i  Elżbietą Owczarek. Hanna Basińska i Maja Cyfra, uczennice z klasy IIIc, wystąpiły podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Był czas na zwiedzanie biblioteki, podziwianie prac plastycznych, słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcie. Pani dyrektor wyraziła słowa uznania dla małych artystów, a pani kierownik Maria Kozioł pogratulowała uczniom kreatywności. Podarowała im również materiały plastyczne i zaprosiła do tworzenia prac o tematyce wiosennej i letniej na kolejny wernisaż.

uczestnicy

Działanie to wpisuje się w realizację projektu "Artystyczna pięćdziesiątka SP38".

Osoby odpowiedzialne za realizację: Justyna Bednarczyk, Iwona Buzek, Dorota Dąbrowska, Elżbieta Dudziak, Irena Furtak, Ilona Gazi, Wiktoria Nogalska, Katarzyna Nowak, Elżbieta Kozak, Grażyna Kukier, Ewa Rycerz, Ewa Winiarska.