Wernisaż w Amfiteatrze - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Tag img 15.04.2024, 12:02

Wernisaż w Amfiteatrze

Zapraszamy na fotorelację z wernisażu ,,Cztery pory roku oczami uczniów z SP 38" oraz do zapoznania się z artykułem zamieszczonym w parafialnej gazetce ,,Zwiastun". Przez dwie niedziele można było podziwiać prace wykonane przez naszych uczniów różnorodnymi technikami w formie płaskiej oraz 3D, które zostały zainstalowane i wyeksponowane w Amfiteatrze na Poczekajce. Działanie to wynika z realizacji projektu ,,Artystyczna pięćdziesiątka SP38".

Osoby odpowiedzialne za montaż: Dorota Dąbrowska, Ilona Gazi, Anna Łyko, Bożena Poniewozik, Ewa Rycerz.