Wyjątkowe Osiągnięcie Naszej Uczennicy w Plebiscycie Sportowym! - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Tag img 13.02.2024, 08:18

Wyjątkowe Osiągnięcie Naszej Uczennicy w Plebiscycie Sportowym!

laureatki plebiscytu- najlepsza drużyna

Z wielką radością informujemy, że zawodniczka - uczennica Naszej szkoły - Milena Mojsym miała znaczący wkład w bardzo dobrym sezonie 2023/2024 Kobiecego Klubu Piłkarskiego Unia Lublin, który został najlepszą drużyną województwa Lubelskiego i awansował z pierwszego miejsca do klubowych mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej U13. To wspaniałe osiągnięcie miało także wpływ na nasze ostatnie zwycięstwo w plebiscycie Sportowym Kuriera Lubelskiego.
Jej zaangażowanie, umiejętności i postawa na boisku są źródłem dumy i inspiracji. Sukces ten jest nie tylko naszym wspólnym osiągnięciem, ale także dowodem na to, jak sport może pozytywnie wpływać na rozwój młodych ludzi.