Wyniki konkursu Bystrz@k Matematyczny - Szczegóły aktualności - Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie

Tag img Konkursy
Tag img 30.04.2024, 09:38

Wyniki konkursu Bystrz@k Matematyczny

Dnia 24 kwietnia 2024 r. uczniowie klas 4 i 5 wzięli udział w konkursie Bystrz@k Matematyczny, który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 45 im. Z. Herberta oraz Szkołę Podstawową nr 34 im. K. Makuszyńskiego. Celem konkursu było promowanie wiedzy matematycznej wśród uczniów, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia i wspieranie uzdolnień. Na ostateczne wyniki miała wpływ nie tylko poprawność udzielonych odpowiedzi, ale również czas. W kategorii klas 4 w konkursie wzięło udział 156 osób, w kategorii klas 5 - 128 osób.

W klasach 4 najlepsi z naszej szkoły okazali się uczniowie z klasy 4b: Wojciech Skałecki (10 miejsce) oraz Adam Szczypa (25 miejsce), natomiast w klasach 5 najwyższe wyniki osiągnęli: Maciej Stańczyk z klasy 5c (17 miejsce) oraz Wiktoria Szyszka z klasy 5b (25 miejsce).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!